Vložit inzerát

TECHNIK KVALITY l PARDUBICE

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledá se TECHNIK KVALITY!

Máte zkušenosti s kontrolou, provádění analýz a testováním nových produktů?
Výborně, na nic nečekejte a zašlete mi Váš životopis a já se s Vámi co nejdříve spojím!

Co Vás na pozici čeká?

- Provádí analýzy příčin defektů z výroby včetně rozměrového a funkčního měření v laboratoři kvality
- Podílí se na kontrole, analýze a testování nových produktů, vadných výrobků a změn
- Vyhodnocuje a reportuje výsledky měření a analýz
- Provádí analýzy příčin defektů reklamací, navrhuje nápravná opatření
- Podporuje inženýry kvality, ostatní kolegy, výrobní a další oddělení
- Připravuje pracovní postupy, procedury a jiné podpůrné dokumentace

Požadavky

- Minimálně středoškolské vzdělání technického směru
- Minimálně 1,5 roku praxe v metrologii/kvalitě
- Znalost měření (základní měřidla, mechanické testy, 3D výhodou)
- Znalost základních nástrojů pro měření/zlepšování kvality (SPC, histogram, regulační diagram, diagram příčin a následků apod.)
- Angličtina na základní úrovni

Místo pracoviště

Pardubice

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 29000 CZK do 32000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek