Vložit inzerát

SERVISNÍ TECHNIK | AŽ 50 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máš platnou vyhlášku 50 § 6 a montérky jsou tvojí uniformou?

Pak hledáme právě TEBE!

Co bude Tvojí náplní práce?

- Poskytování údržbového, legislativního a havarijního servisu na našich plnících stanicích v regionu Čechy nebo Morava
- Sestavování elektrických systémů při výrobě/kompletaci nové technologie (stanice), připojení elektroinstalace dle výkresové dokumentace, funkční zkoušky elektrických prvků
- Montáž a demontáž a opravy rozvodů plynu, kompresorů, plynových zásobníků, čerpadel, výdejních zařízení a ostatních zařízení
- Výpomoc při instalačních pracích na stavbách a dodavatelských akcích společnosti, včetně umísťování a osazování a kotveních zásobníků, kompaktních plnicích stanic a jiných technologií
- Příprava materiálů na akce, včetně zajištění (nákupu) materiálu v určeném rozsahu
- Údržba a úklid stanic

Požadavky

A co by si měl splňovat?

- minimálně 2-3 zkušeností na obdobné pozici
- vyhláška 50 § 6 je podmínkou
- řidičský průkaz sk. B - aktívní řidič
- ochota cestovat

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek