Vložit inzerát

RECRUITER/KA l REMOTE l NEMECKO

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenosti s recruitmentem?
Hledáni správního kandidáta je tvojí vášni?
Umíš výborně německy i anglicky?

Když jsi odpověděl na všechny otázky ÁNO! Pak hledáme právě Tebe!

Staň se RECRUITEREM pro NĚMECKOU SPOLEČNOST

Co Tě čeká:

- Budeš aktivně vyhledávat a oslovovat vhodné kandidáty pro práci
- Budeš se pohybovat na profesní síti LinkedIN
- Povedeš pohovory s vybranými kandidáty - kancelářské, manažerské i dělnické pozice
- Tebou vybrané vhodné profily budeš prezentovat zahraničním manažerům
- 1x týdně budeš pobývat v Německu

Požadavky

- Min. 2 roky zkušeností s aktivním recruitementem, sourcingem
- NJ min. na úrovni C1, AJ min. B2
- Ochota min. 1 týden v měsíci pobývat v zahraničí – Německo
- Zaučení v Německu trvající 4 – 6 týdnů

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek