Vložit inzerát

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ PLÁNOVÁNÍ A REPORTINGU

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Jeden z největších českých distributorů elektřiny přijme nového kolegu/kolegyni na pozici Vedoucího oddělení plánování a reportingu.

Co Vás bude na této pozici čekat:

- Řízení menšího týmu lidí
- Koordinace kontrolního cyklu střednědobého plánování
- Finanční controlling a rozpočtování
- Tvorba prognóz
- Spolupráce s dalšími útvary controllingu
- Analýzy vývoje společnosti
- Zlepšování a rozvoj manažerského reportingu
- Komunikace napříč top managementem

V případě zájmu o více informací se neváhejte ozvat na číslo: 601 204 498 nebo nám rovnou zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář.

Požadavky

- VŠ vzdělání v ekonomickém oboru
- Zkušenosti z velké společnosti na obdobné pozici
- Praxe s vedením lidí
- Schopnost kontinuálně řešit problémy na pracovišti
- Obchodní myšlení a kvalitní vyjednávající schopnosti
- Komunikativní znalost AJ (alespoň B2)

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 110000 CZK do 130000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek