Vložit inzerát

IT ANALYTIK S AJ | LIBEREC | AŽ 60 000 Kč

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme do týmu kolegu/kolegyni s komunikativní angličtinou.
Zajímáte se o networking? Máte zkušenosti s administrací Cisco a Active Directory? Výborně, poté mi neváhejte zaslat CV v českém i anglickém jazyce.

Co budete mít na pozici IT ANALYTIK na starosti?
- identifikace a analýza problémů v systému
- návrh na jejich odstranění a zlepšení
- návrh technických řešení
- práci se špičkovými technologiemi (Cisco, VMware, Dell, Netapp)
- spolupráce s ostatními pobočkami firmy v ČR i zahraničí
- auditové záležitosti

Požadavky

- min. SŠ vzdělání v oboru informatiky
- komunkativní AJ na úrovni B2
- znalost ISO/OSI, IPV4
- znalost switchingu, routingu
- znalost práce v Active Directory, GP, Powershell
- ŘP skup. B

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 50000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek