Vložit inzerát

KOMODITNÍ NÁKUPČÍ| Plzeň

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte praxi v oblasti nákupu přímého materiálu pro výrobu? Chcete být součástí výběru dodavatelů? Využíváte aktivně anglický jazyk? - otevřeli jsme pozici KOMODITNÍ NÁKUPČÍ.

Hledáme kandidáta/-ku se zkušeností z nákupního oddělení výrobní společnosti, ideálně se zaměřením na komoditu vstřikovaných plastů - není podmínkou!

Hlavní zodpovědnosti komoditního nákupčího:
1) Příprava, kontrola a správa objednávek
2) Zodpovědnost za smlouvy s dodavateli
3) Tvorba a plnění nákupních strategií pro přidělené komodity

Budete mít na starosti také vedení výběrových řízení dodavatelů a zároveň budete součástí hodnocení dodavatelů. V neposlední řadě budete vyhledávat dodavatele nové dle potřeb společnosti.

Požadavky

* Praxe a obdobné pracovní pozici
* Zkušenost z výrobní společnosti, automotive výhodou
*Anglický jazyk středně pokročilý slovem i písmem
* Zkušenosti s vyjednáváním a hledáním nových dodavatelů
* Strategické myšlení a flexibilita

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek