Vložit inzerát

FINANCIAL CONTROLLER | attractive salary

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Do mezinárodní výrobní společnosti hledáme finančního kontrolora, který velmi dobře zná výrobní procesy a dokáže vidět věci v kontextu.

Tak co, troufáš si na to?

Náplň práce:
- analýzy a reporting měsíčních výsledků výrobního závodu
- práce v rámci controllingové komunity
- spolupráce na měsíční účetní závěrce
- účtování zásob, plány akcí na snížení nepotřebných zásob, koordinace inventur
- kontrola řízení výrobních zakázek
- podávat návrhy na zlepšení
- kontrola řízení výrobních zakázek (zmetkovitost apod.)
- analýza variabilních nákladů, prezentace odchylek
- kalkulace nákladů na daný výrobek
- kontrola KPI
- sestavování rozpočtu a prognóz
- ad hoc analýzy

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- předchozí zkušenost na pozici výrobního controllera
- AJ na komunikativní úrovni - využití na denní bázi
- velmi dobrá znalost MS Excel (analýza velkého objemu dat)
- analytické myšlení (zjištění kořenových příčin, digitalizace, technologie, zlepšování)

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 65000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek