Vložit inzerát

KOORDINÁTOR MARKETINGU CZ&SK | 60 000 Kč - 65 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte již alespoň 5 let zkušeností v marketingu?
Domluvíte se plynule anglicky na úrovni B2 - C1?
Jste časově flexibilní a máte výborné interpersonální dovednosti?
Pak hledám právě Vás!

- koordinace a briefing agentur – sociální sítě, grafika, PR- budget, KPIs, cíle, umět dát zpětnou vazbu, schopnost vytvořit brief
- spolupráce s marketingovými agenturami, dohlížení na rozpočty projektu a jejich exekuce
- zajišťování koordinace překladů a distribuce marketingových materiálů z EMEA (grafiky, videa, fotky)
- zodpovědnost na správnost znění etiket
- znalost gramatiky, schopnost napsat text