Vložit inzerát

BI Analytik | Retail | až 90 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti business intelligence analýzou? Láká Vás práve v nadnárodní retailové společnosti? Do našeho týmu hledáme novou posilu na pozici Business Intelligence Analyst. Co budete dělat?

* analyzovat data a spolupracovat s kolegy z Digital & Loyalty, Commerce, Promo, Finance ad.
* spolupracovat se členy BI týmu na tvorbě potřebných datových podkladů
* vytvářet reporty, které budou sloužit jak ostatním, tak vám při následné analytické práci
* prezentovat své výstupy jak kolegům v rámci Albert ČR, tak z dalších evropských značek
* zastupovat tým na vybraných tématech a jejich schůzkách

Požadavky

Co je třeba mít/znát?

* zkušenost s reportovacími nástroji Power BI, Qlik Sense, Tableau
* komunikativní AJ
* dobré prezentační dovednosti

Výhodou:
* znalost SQL, Python, R

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek