Vložit inzerát

SUPERVIZOR ZÁKAZNICKÉ KVALITY | PARDUBICE

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

HLEDÁ SE SUPERVIZOR ZÁKAZNICKÉ KVALITY!

Máte zkušenosti z kvality a poradíte si s vyřešením reklamace od zákazníka?

Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ANO, neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Co Vás na této pozici čeká?

- Vyřizování reklamací od zákazníka a vedení příslušné dokumentace
- Průběžná komunikace s přiděleným zákazníkem; pravidelné zpracování a zasílání reportů
- Příprava nápravných opatření ve výrobním procesu a dohled nad jejich realizací
- Komunikace se sesterskými firmami v rámci mezinárodní skupiny
- Příprava zákaznických auditů

Požadavky

- Středoškolské vzdělání (technický nebo ekonomický směr výhodou)
- Zkušenosti s prací v oblasti kvality nebo automotive průmyslu
- Komunikativní znalost anglického jazyka na úrovni B1
- Technické znalosti
- Znalost práce s MS Office balíčkem (Excel, Word, Powerpoint)
- ŘP sk. B

Místo pracoviště

Pardubice

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 37000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek