Vložit inzerát

TECHNIK KVALITY | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Technikové kvality na Budějovicku, zbystřete! Pro našeho partnera na Českobudějovicku hledáme vhodného člověka, který obsadí právě pozici TECHNIK KVALITY.

Co byste měli zvládat a umět? Technické vzdělání je základ, jeden ze světových jazyků potřeba - němčina je velkou výhodou.

A co byste ve firmě dělali? O čem pozice TECHNIKA KVALITY je?
- Kontrola vstupního materiálu dle dokumentace, případná spolupráce s výrobou
- Velmi blízká spolupráce s výrobou ohledně zlepšování kvality výrobků
- Snižování scrapu
- Hodnocení interních i externích dodavatelů ohledně kvality materiálu
- Vzorkování, nulté série

Zajímá vás víc? Jsme tu pro vás. Pište (jan.laluch@grafton.cz) a volejte (720748828).

Požadavky

- SŠ/VŠ technického směru
- Aktivní znalost německého jazyka (preferováno) nebo anglického jazyka
- Velmi dobrá znalost MS Excel

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 32000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek