Vložit inzerát

VEDOUCÍ ZÁKAZNICKÉHO SERVISU | až 70 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jsi rozený leader? Vyžíváš se v procesech, dokážeš analyzovat, co kde nefunguje a přijít s nápadem na zlepšení? Hledáš pozici, kde budeš mít možnost se neustále posouvat a vytvářet si vlastní výzvy? Zároveň dokážeš nápady předat svému týmu, motivovat a vést?

Do mezinárodní společnosti hledáme VEDOUCÍHO INSIDE SALES týmu.

- Budeš dohlížet na procesy v rámci oddělení customer support (EMEA)
- Aktivně se podílet na zlepšování procesů v rámci komunikace se zákazníkem a distributory (B2B) ohledně objednávek
- Spolupracovat s kolegy napříč oddělení výroby, nákupu, technickým oddělením
- Reportovat výsledky vedení
- Podílet se na transferech
- Vést tým

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání
- Komunikativní angličtina
- Stabilní zkušenost v rámci oddělení customer services
- Zkušenost s řízením procesů
- Znalost dalšího jazyka velkou výhodou
- Zkušenost práce s ERP systémem

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek