Vložit inzerát

JAVA DEVELOPER | 90 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jsi zkušený Java developer a hledáš novou pracovní výzvu? Láká tě vývoj aplikace využívající mikroslužby?

V tom případě čti dále!

Pro menší mezinárodní společnost, která se pyšní přátelskou a neformální atmosférou, hledáme posilu do týmu, který pracuje na vývoji nové aplikace pro IT monitoring.

Jak bude vypadat pracovní náplň?

* programování backendové části aplikace v Javě využívající mikroslužby
* vývoj distribuované aplikace s důrazem na spolehlivost a výkonnost celé služby
* práce ve SCRUM týmu
* můžeš se setkat s technologiemi jako Spring Boot, REST, GraphQL, v případě zájmu i React
* český tým mladších ale i zkušenějších vývojářů
* využití angličtiny! Na vývoji produktu úzce spolupracujeme s německými kolegy, takže některé specifikace budeš přebírat přímo od nich
* pokud budeš mít ambice a chuť růst, můžeš se naučit i další technologie, DevOps nebo posunout se na level Fullstack developera

Požadavky

* zkušenosti s vývojem backendové části aplikace v Javě
* angličtina na komunikativní úrovni - budeš v kontaktu se zahraničními kolegy i klienty
* analytické myšlení a chuť pracovat v týmu
* výhodou je, pokud máš zkušenost s vývojem aplikace využívající mikroslužby

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 50000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek