Vložit inzerát

Konstruktér elektro - JUNIOR | MaR

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Do mezinárodní společnosti hledáme konstruktéra elektro, který se bude podílet na novém projektu!

Nemusíš mít tolik zkušeností. Stačí ti elektro vzdělání a angličtina!

Náplň práce:
- Návrh a vytváření projekční dokumentace
- Zodpovědnost za projektování elektrických rozvaděčů, rozvodných skříní, a sdružovacích skříní
- Zodpovídá za koncept a čitelnost projektové dokumentace
- Specifikace přístrojů pomocí typových schémat (z databanky)
- Specifikace rozsahu vybavení, jeho definování a případná aktualizace v databankách
- Zohlednění prostředí a IEC standardů
- Spolupráce se zadavatelem vstupních podkladů a jejich zpětné ověřování
- Kontakt s výrobci a zadavateli

Požadavky

- VŠ vzdělání v oblasti elektro
- Předchozí zkušenosti v oblasti projekce (praxe/stáž/brigáda)
- Orientace ve výkresové dokumentaci (elektro schémata)
- AJ na komunikativní úrovni
- Zkušenosti s CAE/CAD systémy
- Zkušenosti se zapojováním elektro rozvaděčů výhodou

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek