Vložit inzerát

Software Engineer | embedded systems | iMX8 processor

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme softwarového inženýra!

☑ Máš zkušenosti s navrhováním embedded systémů a pracoval jsi už s procesorem iMX8?
☑ Umíš pracovat s operačními systémy iOS, Android a Linux?
☑ Máš alespoň základní znalosti programování v jazycích C++, C# nebo JAVA a chceš se dále rozvíjet?

Pokud ano, pošli nám svůj životopis a využij příležitosti pracovat na zajímavých projektech pro našeho mezinárodního klienta, který je jedničkou ve svém oboru!

Tvou náplní práce bude:
* Navrhování a integrace SW dle požadavků klienta (zařízení na ovládání světla, teploty, dotykové obrazovky s příslušenstvím...)
* Zodpovědnost za návrh a provedení vhodného a funkčního řešení
* Testování a doporučení na zlepšení vývoje SW

Požadavky

* VŠ v oboru elektroniky, IT nebo strojírenství
* Základní znalost programování v C++, C# a/nebo JAVA
* AJ na komunikativní úrovni (min. B2) - komunikace s kolegy v USA
* Znalost vývojového cyklu SW
* Chuť posouvat své znalosti dál
* Zkušenost s vývojem aplikací pro letectví či automotiv výhodou
* Samostatnost, zodpovědnost

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 55000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek