Vložit inzerát

METROLOG | až 50 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Baví tě chemie a domluvíš se anglicky? Máš zkušenost s chemickou analýzou? Staň se součástí našeho brněnského týmu!

Náplň práce:
- dokončení nového projektu
- kontrola a udržování ESD ve výrobním prostředí
- spolupráce na nastavení a rozběhu procesů v oblasti kvality
- vývoj zkušebních metod podle požadavků
- příprava u pokynů pro testování
- podílení se na auditech
- neustálé zlepšování procesu laboratorního testování
- pomoc při analýze poruch PCB

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání v oboru chemie (materiály, životní prostředí)
- AJ na komunikativní úrovni
- zkušenosti s chemickou analýzou, procesem chemického testování (výhodou je znalost systému IEC/ISO17025, X-Ray analysis, UV, IC, FTIR a SEM-EDS)
- zkušenost s analýzou poruch PCBA výhodou

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek