Vložit inzerát

ACCOUNT MANAGER | SLUŽEBNÍ AUTO | OSTRAVA

Ostrava (Moravskoslezský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pro zkušeného/ou ACCOUNT MANAGERA máme HOT JOB OFFER v mezinárodní společnosti! Máte zkušenosti s prodejem B2B a umíte dobře ANGLICKY? Jste DYNAMICKÝ/Á a ORGANIZOVANÝ/Á, dělá Vám radost plnění KPI? Rádi byste se kariérně posunul/a dál? V případě Vašich kladných odpovědí čtěte dál! :)

Co budete dělat:
* práce na ZAJÍMAVÝCH projektech
* prodej B2B pro průmyslové značení
* péče o stávají klienty a nové akvizice
* komunikace s klienty, cestování
* propagace produktů
* plánovaní schůzek
* reporting
* účast na veletrzích na regionální až národní úrovni

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* AJ min.na úrovni B2
* praxe na pozici Account Manager / Obchodní zástupce alespoň 2roky
* zájem o technologie
* orientace na zákazníka, samostatnost
* dravá osobnost, flexibilita, organizovanost
* znalost SalesForce výhodou

Místo pracoviště

Ostrava

Informace o pozici

  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 55000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek