Vložit inzerát

COST ANALYTIK | GREENFIELD

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

-Spolupráce na implementaci nového ERP (finance, logistika, sklad)
-Přenos dat z původního systému do nové platformy + nastavení, editace a definice příslušných skupin
-Poskytování podpory v oblasti ERP uživatelům finančního oddělení
-Údržba příslušných kmenových dat
-Kontrola ocenění hotových výrobků a nedokončené výroby v ERP
-Kontrola ocenění skladových zásob v ERP
-Kontrola ziskovosti zakázek
-Analýza nákladů
-Spolupráce při inventurách
-Zpracování ad-hoc reportů, analýza odchylek
-Další spolupráce v rámci finančního oddělení dle pokynů nadřízeného

Požadavky

-Pokročilá znalost AJ
-Uživatelská znalost ERP (výhodou -implementace IS)
-Ekonomické VŠ vzdělání případně -vzdělání v oblasti informačních technologií
-Praxe v oblasti účetnictví a podnikových financí minimálně 5 let
-Znalost funkcí EXCEL(kontingenční tabulky apod.), případně SQL
-Zkušenosti se sériovou výrobou výhodou

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek