Vložit inzerát

PROJEKTANT ELEKTRO nebo MaR | 50 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti na pozici Projektant elektro?
Práce s EPLANem Vám nedělá potíže?

Pak hledám právě VÁS!

A co bude Vaší náplni práce?

- řešení technických problémů na stavbě, identifikace závad, chyb v projektu s šéfmontérem
- vytváření projektové dokumentace v profesích elektro, MaR, ŘS (slaboproudy)
- tvorba dokumentace pro realizaci, skutečný stav, studie, výpočty
- spolutvorba kalkulací
- komunikace s klientem a koordinace s ostatními projektovanými profesemi a s dodavateli
- dle schopností možnost spolupráce na zkouškách instalace celého díla

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání v elektrotechnickém nebo příbuzném směru
- praxe na obdobné pracovní pozici
- vyhláška 50 §6 nebo výše
- povědomí o elektrotechnice a základy projektování
- zkušenosti s prací v EPLAN či podobném SW výhodou
- řidičský průkaz B, aktivní řidič

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 50000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek