Vložit inzerát

DISPONENT NÁKUPU A LOGISTIKY JUNIOR | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Pro velmi zajímavou a dynamicky se rozrůstající firmu hledáme novou posilu na pozici DISPONENT NÁKUPU A LOGISTIKY.

Zkušenosti z podobné pozice se ti určitě budou hodit, ale zvládneš to případně i bez nich, všechno tě naučíme! Můžeš tedy být například i čerstvým absolventem.

Určitě se ale neobejdeš bez skvělé angličtiny (budeš ji používat na denní bázi a neminou tě ani občasné služební cesty do zahraničí) a selského rozumu.

Teď už k náplni práce:
- Budeš plánovat výrobu, koordinovat její priority
- Budeš plánovat a připravovat (administrativně) expedice zásilek
- Budeš organizovat přepravu zboží, komunikovat se spedičními společnostmi apod.
- Budeš připravovat exportní, importní a další dokumenty
- Budeš plánovat nákup zboží a materiálu v našem MRP systému dle potřeb výroby
- Budeš pravidelně komunikovat nejen s dodavateli a výrobou, ale také s centrálou společnosti v USA

Tak co, láká tě se pohybovat v supply chainu? Jestli ano, rádi ti povíme víc. Můžeš se na nás obrátit vícero způsoby:
- Telefonicky - 720 748 828
- E-mailem - jan.laluch@grafton.cz
- Přes odpovědní tlačítko v tomto inzerátu

Těšíme se na spolupráci!

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- Praxe v supply chainu výhodou, ne však podmínkou!
- Velmi dobrá angličtina, nejlépe na úrovni C1
- Logické myšlení a selský rozum
- Flexibilita (občasné cesty do zahraničí)

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek