Vložit inzerát

Vedoucí chemické laboratoře / 1 směna

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Ve Stříbře otevíráme pozici vedoucího chemické laboratoře ve výrobní firmě. Klidně se nám ozvěte pokud máte zkušenosti na obdobné pozici, vyznáte se v laboratorních postupech, technikách a normách.

Popis náplně práce:
- odpovědnost za malý team laboratorních pracovníků a vedení všech činností chemické laboratoře
- sledovat a regulovat spotřebu chemikálií, činidel a dalších surovin využívaných v chemické laboratoři
- příprava reportů a zpráv
- nastavení časových harmonogramů práce v laboratoři
- zodpovědnost za dodržení bezpečnostních postupů
- správa čisticky odpadních vod a chladící stanice

Požadavky

- znalost platných laboratorních postupů, technik a norem
- předchozí zkušenost na obdobné pozici
- praktická zkušenost a schopnost obsluhovat laboratorní techniku
- organizační a proaktivní přístup
- schopnost motivovat ostatní kolegy a s klidem řešit nastalé problémy

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství
  • Plat: Od 48000 CZK do 53000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek