Vložit inzerát

HLAVNÍ ÚČETNÍ | SENIOR ACCOUNTANT

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jste zkušený účetní? Máte za sebou praxi jako hlavní účetní?

Neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Aktuálně hledáme do našeho týmu hlavní účetní.

Náplň Vaší práce bude:
- Provádět komplexní účetní činnosti v rámci procesů Account-to-Report v souladu s firemními zásadami a v souladu se standardy US GAAP.
- Včasné a přesné vedení záznamů v hlavní účetní knize.
- Podpora při interních a externích auditech včetně testování SOX a interních kontrolních mechanismů.
- Podpora probíhajících finančních projektů, přechodů a neustálého zlepšování procesů.
- Řešení problematických účetních případů.
- Organizace a koordinace činností v účtárně.
- Kontrola hlavní účetní knihy.

Požadavky

- Alespoň 3 roky praxe v oblasti všeobecného účetnictví.
- Zkušenosti se zákonným účetnictvím a daněmi.
- Upřednostňuje se dobrá znalost US-GAAP a SOX.
- Praktické zkušenosti se systémem ERP, jako je SAP nebo Hyperion.
- Vysokoškolské vzdělání v oboru podnikové administrativy nebo rovnocenné vzdělání v oblasti financí.
- Zkušenosti s převodem účtů do výkazů jsou upřednostňovány.
- Zkušenosti v prostředí SSC jsou upřednostňovány.
- Vynikající ústní a písemné komunikační dovednosti v angličtině (B2+), jakýkoli jiný evropský jazyk je výhodou.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 60000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek