Vložit inzerát

LEAN MANAGER

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti a znalosti v oblasti výrobních procesů, jejich optimalizace a zavádění metod štíhlé výroby? Ovládáte anglický jazyk pro každodenní komunikaci?

Hledáme kandidáty na pozici LEAN Manager!

Vaší pracovní náplní bude:
* Hledání možností, navrhování zlepšení a optimalizování procesů (zkracování doby výrobních cyklů, včasné dodávky, aj.)
* Zodpovědnost na neustálé zlepšování
* Zodpovědnost za plánování a implementaci nástrojů štíhlé výroby
* Vedení a podpora lean týmu, proškolování kolegů v principech štíhlé výroby
* Nastavení KPI a cílů k jejich dosáhnutí
* Podpora týmu při plnění stanovených KPI
* Komunikace s manažery z jiných oddělení
* Vedení auditů a reporting

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* Předchozí praxe na obdobné pozici alespoň 5 let
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni
* Komunikační a organizační schopnosti
* Znalosti a zkušenosti v oblasti nastavování Lean procesů, Six-Sigma, Kanban, Kaizen apod..

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Management
  • Plat: Od 55000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek