Vložit inzerát

EXECUTIVE ASSISTANT | AŽ 60 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte již zkušenosti na pozici GM Assistant?
Jste komunikativní a samostatná osoba, které nedělá problém komunikace v angličtině?
Nemáte problém si zorganizovat svůj den a dodržovat deadliny?
Starost o kanceláře a office management je Vaším koníčkem?
V tom případě by se Vám mohla líbit pozice: Senior GM Assistant/Office Coordinator

Co bude náplní Vaší práce?
- Podpora generální ředitelky - od zajišťování letenek, ubytování až po vyúčtování služebních cest
- Na starost kalendář (sjednávání schůzek, hlídání termínů)
- Příprava prezentací, tisk dokumentů
- Komunikace s dodavateli, překlady
- Příprava excel reportů (docházka, rezervace parkovacích míst)
- Příprava teambuildingových akcí společně s HR, eventy pro zaměstnance
- Na starost zajištění dálničních známek, zjištění pravidelného servisu aut
- Zajišťování občerstvení do kanceláře

Požadavky

- SŠ vzdělání
- Schopnost komunikovat v AJ (s dodavateli a zahraničními klienty)
- Již nějaká praxe na obdobné pozici (GM Assistant, Executive Assistant)
- Znalost MS Office, MS Teams, Zoom
- Výborné organizační schopnosti
- Logické myšlení

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek