Vložit inzerát

SAP Konfigurátor | Nadstandartní mzda | Němčina

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jsi zkušený v SAPU? Nebojíš se jít do jeho hloubky? Rád by sis našel práci, kde budeš moci být z 50% na HO?

Tak hledáme právě tebe na pozici

SAP konfigurátor

Co tě čeká na téhle pozici?

- Tvorba a údržba konfigurátorů a variant v SAP
- Vytváření konfigurovatelných kusovníků v SAP
- Převod stávající dokumentace do SAP
- Vytvoření a údržba nástrojů SAP pro rozložení zatížení náprav
- Údržba a pořizování dokladů k vozidlu
- Vývoj a poskytování relevantních technických konfigurací
- Vytváření dokumentace podle platného návrhu směrnic

Požadavky

- VŠ nebo SŠ vzdělání ve strojírenství
- Velmi dobré znalosti SAP a MS Office
- Dobrá znalost s konfigurací produktu SAP LO-VC/AVC ,StVO, StVZO, UVV
- Velmi dobrá znalost němčiny
- Kooperace s mateřskou společností, nutnost zahraničních služebních cest do Německa, především v 1/2 roku v době zácviku

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 70000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek