Vložit inzerát

AFTERSALES MANAGER l až 120 000 CZK

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenost s vedením servisních techniků?

Jste analytický typ a zároveň moderní leader?

Jste podporou pro zaměstnance a dokážete je motivovat?

Pracujte pro globálního lídra v oblasti identifikace výrobků, který poskytuje inovativní řešení kódování a značení, jež zákazníkům pomáhají zajistit bezpečnost výrobků a zvýšit jejich produktivitu!

Staňte se AFTERSALES MANAGEREM!

Co Vás na této pozici čeká?

- zodpovědnost za poprodejní služby včetně servisu a oddělení náhradních dílů a péče o zákazníky
- Vedení týmu servisních techniků
- Implementace obchodní strategie pro svůj tým
- Spolupráce s obchodním týmem na nejlepších řešeních pro zákazníky
- Analýzy a reporty pro podporu strategických rozhodnutí

Požadavky

* Zkušenost s tvorbou strategií v oblasti zákaznické péče v B2B
* Zkušenosti s vedením týmu, ideálně z mezinárodního prostředí
* Angličtina na pokročilé úrovni (schopnost komunikovat na denní bázi )
* Zkušenost z výrobního prostředí velkou výhodou
* Schopnost dosahovat výsledků a přizpůsobovat se neočekávaným výzvám

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Management
  • Plat: Od 80000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek