Vložit inzerát

Specialista výstupní kontroly - Plzeň

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Nově obsazujeme pozici Specialisty výstupní kontroly a hledáme kandidáty/-ky, kteří mají znalost čtení technické dokumentace a zkušenost v oblasti kontroly výroby produktů dle technologické dokumentace. Jsi to ty?

Orientuješ se ve výkresové dokumentaci a máš cit pro přesnost?

To se Ti bude hodit - jeden z tvých úkolů totiž bude zjišťovat neshody a nedostatky na výrobcích.

Budeš mít hlavně na starost výstupní kontrolu výroby. Budeš provádět rozměrovou kontrolu jednotlivých dílů a svařenců a evidovat záznamy o provedených kontrolách. Část tvé práce bude také určovat druhy vad a jejich příčiny a vyřizovat případně reklamace.

Nepotřebuješ ani praxi v oboru, pokud máš technické vzdělání a umíš číst technickou dokumentaci. Zní to dobře? Pošli životopis, budeme se těšit!

Požadavky

- středoškolské vzdělání technického směru
- schopnost číst technické výkresy
- praxe v oboru (výhodou)
- znalost norem
- uživatelskou znalost MS Office

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek