Vložit inzerát

FULLSTACK DEVELOPER | ANGULAR | JAVA | BRNO

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

FULLSTACK DEVELOPER WANTED!!

Již 25 vyvíjíme softwarové produkty pro velké mezinárodní společnosti a právě teď hledáme posilu do menšího týmu, který bude pracovat na vývoji řešení pro centrální správu uživatelů a jejich oprávnění k našim produktům.

Co tě u nás čeká:

* práce na autentizační a autorizační službě
* vývoj v TypeScriptu, Angularu, Kotlinu,...
* český tým mladších ale i zkušenějších vývojářů, je od koho se učit :)
* využití angličtiny! Na vývoji úzce spolupracujeme se zahraničními kolegy
* pokud budeš mít ambice a chuť růst, i to je u nás možné!

S jakými technologiemi také pracujeme:
* SpringBoot, GraphQL, Gitlab CI/CD, Keycloak, webservices...

Pokud Tě baví programování v moderních javascriptových frameworcích,nabo i Javě či Kotlinu, HLEDÁME PRÁVĚ TEBE!

Nevázej a ozvi se nám přes formulář níže.

Požadavky

Co od tebe na tuto pozici potřebujeme:
* zkušenost s frontend vývojem webových aplikací
* znalost programování frontendu v javascriptových framevorcích, Javě příp. Kotlinu
* schopnost komunikovat v angličtině v rámci společnosti ale i s klienty
* chuť učit se a předávat své znalosti

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 50000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek