Vložit inzerát

FINANCE & BUSINESS CONTROLLING MANAGER

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Chceš zastřešovat oblast forecastování a plánování marže, zásob i marketingu?

Sám/sama na to ale nebudeš! Parťáky Ti totiž budou Business partneři z oddělení Product, Trade, Supply Chain a Customer a ty budeš jejich parťákem.

Mezi dalšími položkami Tvého TO-DO listu bude:

- Vytváření obchodní strategie
- Poskytování odborných analýz a doporučení, která budou ovlivňovat důležitá obchodní rozhodnutí
- Řízení finanční výkonnosti za účelem identifikace trendů
- Odhalování případných rizik a aktivní vyhledávání příležitostí

Požadavky

- VŠ vzdělání v oblasti financí/ekonomie
- Alespoň 5 let odborné praxe (Retail nebo FMCG)
- Anglický jazyk C1
- Analytické a obchodní myšlení
- Zkušenost s finančním plánováním, sestavováním rozpočtů

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 100000 CZK do 130000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek