Vložit inzerát

MISTR | LAKOVNA | AŽ 45 000 Kč

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

Do malé, stabilní firmy s dlouholetou tradicí nedaleko Jindřichova Hradce hledáme MISTRA/MISTROVOU LAKOVNY!

Hledáme organizačně schopného člověka, který má zkušenosti s vedením lidí a adekvátní zkušenost s výrobou.

Splňuješ tyto požadavky a nevadí Ti pracovat ve třísměnném provozu? Pak nám zašli svůj životopis, čekáme na Tebe!

- Budeš hlavním organizátorem směn, aby všechno šlapalo, jak má!
- Nutností bude správně obsadit linky a operativně určovat výrobní priority.
- Dodržování výrobního plánu, řešení denních problémů na linkách a ve výrobě bude Tvým denním chlebem.
- A nakonec budeš v denním kontaktu s ostatními kolegy z oddělení kvality, údržby a dalších.

Rozhodně se nudit nebudeš! Tak co, zkusíš to?

Požadavky

- SOU/SŠ vzdělání strojírenského směru
- praxe na obdobné pozici
- zkušenost s vedením lidí ve výrobě
- znalost balíčku MS Office
- ochota pracovat ve třísměnném provozu

Místo pracoviště

Kraj Vysočina

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek