Vložit inzerát

KEY ACCOUNT MANAGER | Finanční investice

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, v oblasti realitních fondů, hledáme kandidáta na pozici Key account manager.
Pokud máte již nějakou zkušenost v oblasti sales a víte jak uspokojit zákaznické potřeby, bude to pozice přímo pro Vás!

Co bude náplní Vaší práce?

- Podílení se na tvorbě krátkodobých a dlouhodobých plánů společnosti
- Školení a prezentace klientům
- Udržování a rozvíjení dlouhodobých vztahů s klíčovými zákazníky
- Plánování prodeje a vyjednávání marketingových akcí
- Vytváření strategického plánu pro klienta
- Propagace akcí, kampaní a sponzorství

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- 1-2 roky zkušeností v sales
- Zkušenosti s investicemi nebo v bankovnictví velkou výhodou
- Výborné komunikační dovednosti
- Schopnost uspokojit zákaznické potřeby
- Proaktivní přístup

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek