Vložit inzerát

Koordinátor BOZP (doděláme Vám ceritifkaci)

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pro výrobní společnost hledáme posilu, která se podílí na tvorbě a vedení bezpečnosti práce ve společnosti.

Pokud hledáte zajímavou dlouhodobou práci v přátelském a zároveň dynamickém prostředí, zašlete nám Váš životopis a my Vám rádi řekneme více.

Náplň práce:
- zavádění, údržba a zlepšování systémů řízení v oblasti BOZP a PO
- kontrola dodržování předpisů, aktualizaci dokumentů
- školení zaměstnanců
- analýzy rizik
- pravidelný reporting
- jednání s orgány státní správy a auditory.

Možnost dodělat si u nás certifikaci OZO.

Požadavky

- minimálně středoškolské vzdělání (výhodou technického směru)
- praxe na obdobné pozici velkou výhodou, nebo alespoň povědomí o této problematice
- anglický jazyk - písemnou formou podmínkou
- platné osvědčení OZO BOZP (případně možné u nás dodělat)
- samostatný přístup při řešení úkolů a operativy
- osvědčení technika PO je výhodou, ale nikoliv podmínkou

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek