Vložit inzerát

Specialista údržby s PLC

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Dokážeme Vám nabídnout čisté prostředí ve výrobě, nové technologie a možnost dalšího rozvoje.

Pokud Vás baví údržba, opravy strojů a dalších zařízení a máte zájem v tomto směru pokračovat, pak možná právě naše společnost bude pro Vás správnou volbou.

Hledáme někoho, kdo má vyhlášku 50/6 a orientuje se v údržbě. Ideální kandidát by měl mít také znalost PLC programování.

Pokud Vás toto pracovní místo zaujme, ale chybí Vám některý z našich požadavků, i tak se neobávejte nám ozvat. Rádi s Vámi probereme možnosti.

Na pozici specialisty údržby budete mít na starosti:

- pravidelné opravy a preventivní údržbu strojů
- opravy neočekávaných poruch v provozu
- zabezpečení provozu strojů a zařízení

Požadavky

- Předností je technické vzdělání, zaměřené na elektro či strojní
- Praxe v oblast údržby alespoň 2 roky
- Znalost PLC programování, jsme schopni podpořit ve zlepšení
- Vyhlášku č. 50 alespoň §6

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek