Vložit inzerát

SUPERVIZOR KVALITY l PARDUBICE

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme talentovaného a zkušeného Supervizora kvality pro naši výrobní jednotku! Pokud máte touhu vést tým a udržovat vysokou úroveň kvality, staňte se součástí našeho týmu!

Jako Supervizor kvality budete mít na starosti:

- Řídit činnost týmu podnikové kvality, Laboratoře a Metrologie a zavádět standardy kvality ve výrobě a v laboratořích
- Zajišťovat a udržovat vysokou úroveň kvality výrobků a služeb
- Vést a rozvíjet tým specialistů na kontrolu kvality
- Spolupracovat s odděleními výroby a výzkumu a vývoje na optimalizaci procesů a produktů
- Provádět interní i externí audit kvality a sledovat jejich výsledky
- Vytvářet a udržovat systémy kontroly kvality, jako např. FMEA

Požadavky

- SŠ/VŠ technického směru
- 3 roky praxe v systému kvality v automobilovém průmyslu
- ISO (pokročily), SPC, FMEA, interní audity, MSA
- Angličtina (pokročilá), MS Office
- ŘP sk. B

Místo pracoviště

Pardubice

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 39000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek