Vložit inzerát

Technik servisního centra – nástupní bonus 40 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jste počítačovým nadšencem? Baví Vás práce v oboru elektro nebo se rádi vrtáte v elektronice? Jste absolventem? Chcete se dále rozvíjet a pracovat pouze ranní směny po-pá?
Nevyžadujeme velké zkušenosti, na pozici Vás kompletně zaškolí!

Pokud ano, máme pro Vás skvělou nabídku!

Do týmu hledáme kandidáty na pozici technika servisního centra.

Náplní práce je:
- Diagnostika desek plošných spojů
- Opravy a testování desek plošných spojů u notebooků
- Pájení SMD a THT komponentů
- Vedení systémové dokumentace

Lokalita: Brno Slatina

Požadavky

- Manuální zručnost, pečlivost
- Orientaci v elektrotechnických schématech a komponentech
- Dobrou znalost PC (zejména hardware)

Výhodou bude:
-Zkušenosti s opravami a diagnostikou el.zařízení
- Zkušenosti s pájením
- SOU/SŠ elektro

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 29500 CZK do 30500 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek