Vložit inzerát

SAP ABAP DEVELOPER | až 130 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jsi ABAP developer a hledáš novou příležitost, kde můžeš pracovat na zajímavých interních projektech?

Tak čti dále!

Do německé výrobní společnosti hledáme ABAP Developera, který bude zodpovědný za vývoj a podporu primárně modulu MM/SD v SAPU.

Jak bude vypadat náplň práce?

* práce na interních projektech společnosti
* podpora v modulu MM/SD
* vývoj na základě obchodních požadavků (např. dialogové aplikace, rozšíření, reporting)
* vývoj nových funkcí pro údržbu ale i nové projekty
* konfigurace standardních a specifických procesů
* implementace a vývoj mobilních aplikací
* funkční testování
* úzká spolupráce s kolegy ze SAP týmu v Německu
* práce ve stávajícím systémovém prostředí SAP ECC6.0 (do budoucna SAP S/4 HANA)

Požadavky

* zkušenost s programováním SAP v ABAP
* znalost modulu SAP MM/SD
* angličtina na úrovni B2/C1 - každodenní komunikace v rámci týmu i celé společnosti
* znalost němčiny je vítanou výhodou
* také zkušenost s dalšími moduly SAP jsou výhodou

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 90000 CZK do 130000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek