Vložit inzerát

Referent controllingu

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme analytického člověka s dobrou znalostí MS Excel a komunikativní úrovní německého jazyka na pozici REFERENTA CONTROLLINGU. Máte vzdělání ekonomického či technického zaměření nebo zkušenost z obdobné pozice?

Hlavní náplní práce referenta controllingu je zpracovávání reportů pro vedení společnosti. Čeká Vás tedy hodně práce v tabulkách, zpracovávání podkladů pro schvalování investic, vykazování nákladů a mnoho dalšího :)

Ozvěte se a řekneme Vám více.

Požadavky

* SŠ /VŠ vzdělání ekonomického nebo technického zaměření či relevantní praxe na obdobné pozice z výrobní společnosti
* znalost němčiny na komunikativní úrovni
* dobrá znalost práce na PC - především MS Excel
* analytické schopnosti odolnost vůči stresu
* komunikační a organizační dovednosti

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek