Vložit inzerát

CELNÍ DEKLARANT/KA - start kariéry pro absolventy

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Nastartujte svoji kariéru s námi!

Baví Tě administrativa, oblast celní problematiky a hovoříš aktivně anglickým jazykem?

Pojď do toho s námi! Staneš se plnohodnotným členem nákupního týmu, kdy tvoje hlavní činnosti a zodpovědnosti budou:

* Fakturace zakázek
* Celní deklarace a komunikace s celním úřadem
* Spolupráce s ostatními odděleními
* Komunikace s přepravními společnostmi
* Archivace zakázek

Co Ti můžeme nabídnout jedinečného?
Přátelský tým, možnost kariérně růst a core time - od 9 do 13 hodin, flexibilní pracovní dobu a home office. Takže si práci můžeš naplánovat dle svých možností a odpoledne využít pro své aktivity. :-)

Požadavky

- SŠ vzdělání ekonomického směru výhodou
- Komunikativní znalost AJ
- Zkušenost na obdobné pracovní pozici velkou výhodou
- Znalost MS Office
- SAP výhodou
- Pečlivost, samostatnost

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 35000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek