Vložit inzerát

PROGRAMÁTOR | Vhodné pro absolventy! | až 60 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Ukončuješ středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání a díváš se po prvním zaměstnání? Pokud tě baví programování, tak je tahle příležitost pro tebe jako stvořená!

Do mezinárodní společnosti s pěknými kancelářemi přímo v centru Brna hledáme nové posily do vývojového týmu!

Poskytujeme kompletní správu ERP pro zahraničního zákazníka a tvým úkolem bude spravovat jednotlivé tasky, které budou požadovat vývoj nové funkcionality nebo úpravu či upgrade některé ze stávajících.

Programovací jazyk využíváme speciálně určený pro dané ERP, proto stačí znalost jakéhokoliv programovacího nebo skriptovacího jazyka a zbytek tě už doučíme.

Těšíme se na tvůj životopis!

Požadavky

* SŠ nebo VŠ vzdělání se zaměřením na IT
* umíš programovat v jakémkoliv jazyce - počítá se i skriptování :)
* domluvíš se bez problémů anglicky slovem i písmem
* máš zájem o IT a chceš se dále zdokonalovat

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek