Vložit inzerát

Hlavní účetní

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Do moderního výrobního závodu ve Stříbře hledáme pro našeho velmi dobrého klienta hlavní účetní.

Náplň práce:
- aktivní spolupráce na převzetí vedení účetnictví z centrálního share centra do lokálního týmu
- personální spolupráce na rozšíření stávajícího týmu
- koordinace měsíční účetní uzávěrky a reportingu
- reporting pro management a reportů pro konsolidaci (US GAAP)
- kalkulace a účtování úroků a opravných položek k zásobám
- kurzové přecenění
- spolupráce při externím auditu
- rekonciliace rozvahových účtů a vedení hlavní knihy
- treasury - koordinace odchozích plateb, controlling cash-flow

Požadavky

- min. SŠ vzdělání v oboru účetnictví, financí nebo ekonomiky
- velmi dobrou znalost Excelu
- 3 roky zkušeností na obdobné pozici
- angličtina slovem i písmem výhodou
- praxe se systémy SAP - R3
- S4H výhodou

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 60000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek