Vložit inzerát

NETWORK ENGINEER | full remote | 95 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Do mezinárodní technologické společnosti hledáme posily do týmů zabezpečující support a každodenní operativu zákaznického prostředí a sítí.

Zákazníci jsou velké mezinárodní společnosti - např. banky, obchodní řetězce nebo penzijní společnosti.

Budete zodpovědní za všechny aspekty vývoje a implementace přidělených technických projektů (HW, SW, aplikace, zabezpečení, apod.) spojených s externím technologickým řešením pro zákazníky.

Požadavky

* praxe alespoň 2 roky na obdobné pozici
* znalost síťových protokolů (TCP/IP, DHCP, DNS, SSL, ...)
* zkušenosti s instalací, správou a podporou Cisco IOS, Checkpoint, F5, Palo Alto, Fortigate
* certifikace CCSE
* aktivní znalost angličtiny - komunikace s kolegy a zákazníky na každodenní bázi

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 70000 CZK do 95000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek