Vložit inzerát

ANALYTIK CYBERSECURITY | technický produkt | 80 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti z oblasti cyber security spojené s fyzickým produktem nebo HW? Chcete být součástí špičkové společnosti vyvíjející vojenské technologie?

V tom případě hledáme právě Vás!

Nově otevřená pozice ANALYTIKA CYBERSECURITY pozvedne naše produkty na novou úroveň.

Jak bude vypadat pracovní náplň?

* zastřešení problematiky kybernetické bezpečnosti produktů v celém životním cyklu
* sběr požadavků od zákazníků, externích autorit, standardů a norem
* tvorba interních vrcholových produktových požadavků
* provádění a udržování Threat Modelu, provádění risk analýz a FMEA
* provádění analýz nad stávajícími produkty a monitoring konkurence
* dohled nad realizací napříč týmy
* kooperace s metodiky pro oblasti FW, HW, HDL, SW, testování
* tvorba a údržba interní, zákaznické a certifikační dokumentace kybernetické bezpečnosti
* prezentace a obhajoba výstupů

Požadavky

* zkušenosti se cyber security z pozice analytika nebo jiného specialisty
* technické zkušenosti s fyzickým produktem nebo vývojem spojeným s HW
* angličtina na komunikativní úrovni písmem i slovem

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 50000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek