Vložit inzerát

PYTHON DEVELOPER | bezpečnostní systém | až 80 000 Kč

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Ovládáš programovací jazyk Python? Máš zkušenost s automatizovaným testováním?

Bavilo by tě se podílet na vývoji špičkového bezpečnostního systému, který využívají řady letišť po celém světě?

Těšíme se na Tebe!

Co bude náplní práce PYTHON DEVELOPERA:

* automatizace testování
* návrh testovacích scénářů podle požadavků na výstup
* realizace scénářů - implementace, zajišťování vstupů a provedení
* podílet se na vývoji/skriptování (CI/CD)
* zpracování vývojové dokumentace
* spolupráce s testovacím týmem a týmem vývoje SW

Požadavky

* znalost programování v Pythonu
* zkušenost s psaním automatizovaných testů
* práce s verzovacími nástroji (ideálně GIT)
* angličtina alespoň na pasivní úrovni - čtení dokumentace
* orientace v prostředí Windows a Linux

Místo pracoviště

Pardubice

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 50000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek