Vložit inzerát

ZÁKAZNICKÝ SERVIS PRO COCA-COLU

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Piješ rád/a Coca-Colu a hledáš si práci? Tak na co ještě čekáš :)
Nastartuj svou kariéru ve společnosti se světoznámým brandem! Pošli nám svoje CVčko ještě dnes!

#CocaColahleda #PraveTebe

Na starosti budeš mít:

* Denní kontakt se stávajícími zákazníky společnosti
* Řešení jejich požadavků, příjem a úpravy objednávek + zadávání těchto informací do SAPu (na to Tě proškolíme)
* Zjišťování potřeb zákazníků
* Vyplňování dotazníků spokojenosti
* Komunikace s kolegy v terénu
* Nabízení promočních akcí, prodej produktů společnosti (ale neboj, klasický telemarketing to není)
* A v neposlední řadě usmívat se a podílet se na budování image Coca-Coly na trhu

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko Ti nabízí:
Nástup: co nejdříve
Pracovní doba: pondělí - pátek, max. do 17:00, 40 hodin týdně
Smlouva: na dobu 1 roku
Lokalita: Praha 9
Mzda: základ 22 000 Kč + bonus 7 000 Kč za 100% plnění, ti nejlepší mohou na bonusech získat až 11 500 Kč

Požadavky

* Minimálně středoškolské vzdělání
* Praxe v oblasti komunikace se zákazníky
* Klientský přístup
NEVYŽADUJEME ZNALOST ANGLIČTINY

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 22000 CZK do 33500 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek