Vložit inzerát

OBCHODNÍ MANAŽER | AUTO | HOSTINNÉ

Hradec Králové (Královéhradecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáte výzvu v oblasti zdravotnických potřeb a máte zkušenosti s obchodní činností?
Pokud ano, máme pro vás pozici Obchodní manažer se specializací na zdravotnické potřeby a nemocniční prostředí.

Jako Obchodní manažer budete mít klíčovou roli při rozvoji a realizaci strategií pro prodej zdravotnických potřeb a technologií.

Vaším úkolem bude:

- Identifikace a budování vztahů s klíčovými zákazníky
- Analyzování trhu a sledování trendů na trhu
- Zkušenost z obchodu v medical branži
- Alespoň základní technické znalosti
- Zkušenost s řízením zakázky od A do Z
- Prokazatelná úspěšná praxe, reference
- Vynikající komunikační a prezentační dovednosti

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- Praxe na obdobné pozici min. 3 roky
- Znalost technických produktů
- Zkušenosti z oblasti medicínského zařízení a vybavení
- Pečlivost a zodpovědnost
- Ochota cestovat (Liberec, Rudník, Praha)

Místo pracoviště

Hradec Králové

Informace o pozici

  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek