Vložit inzerát

SPECIALISTA LOGISTIKY A OBCHODU

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Dynamicky rostoucí společnost, se zajímavými projekty v oblasti laserových systémů a optiky, hledá do svého menšího týmu SPECIALISTU LOGISTIKY A OBCHODU.

Máte zkušenost v oblasti nákupu nebo logistiky?
Trocha administrativy vás nezničí?
Potom byste mohl být vhodným kandidátem právě Vy!

Co by Vás na pozici čekalo:

- Podpora obchodního týmu
- Tvorba objednávek a komunikace s dodavateli
- Objednávání přeprav produktů k zákazníkovi
- Zpracování podkladů pro výběrová řízení a fakturace
- Dohled nad marketingovými akcemi pro zákazníky

Požadavky

- Znalost některého ze CRM systémů
- Zkušenost v oblasti nákupu nebo logistiky alespoň 1 rok
- Orientace v nabídkách, objednávkách a fakturách
- Angličtina na rozumné komunikační úrovni
- Aktivní znalost MS Office
- Řidičský průkaz sk. B

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek