Vložit inzerát

PROJEKTOVÝ MANAŽER - MIMO AUTOMOTIVE

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti s řízením projektů? Setkal jste se s transfery výroby či s investicemi do nových technologií? Máte technický background a poradíte si s technickým zadáním? Pojďte tedy s námi rozvíjet nové technologie v Liberci na pozici:

Co Vás čeká:

- spolupráce na hladkém průběhu velkých projektů - transfery výrobních linek ze zahraničí do ČR, investice do výrobních technologií
- denní komunikace s lokálními i zahraničními specialisty, kteří budou členy Vašeho projektového týmu
- jednání s dodavateli
- péče o projekt už od samého počátku, tedy od finanční kalkulace až po jeho náběh do standardní výroby
- občasné zahraniční i tuzemské pracovní cesty
- významný vliv na technologickou vybavenost výrobního závodu
- získáte dobrý přehled a orientaci v novinkách průmyslu 4.0

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání v technickém oboru, strojírenství je velkou výhodou
- Výborná znalost AJ pro aktivní denní komunikaci (úroveň B2 - C1)
- Min. 3 roky praxe v projektovém řízení ve výrobním závodě podmínkou
- Orientace v technologii, TPV nebo přímo v technologii obrábění výhodou
- Zkušenosti s transfery výroby velkou výhodou
- Silné organizační schopnosti, samostatnost a spolehlivost
- Znalost nástrojů MS Office, především MS Excel na pokročilé úrovni
- Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič (nutné pro cesty do zahraničí)

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek