Vložit inzerát

PROCESNÍ INŽENÝR (vhodné také pro absolventy)

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jste absolventem technické školy a zajímají Vás výrobní procesy? Nebo již máte zkušenost jako Procesní inženýr?

Právě hledáme kolegu/kolegyni do našeho týmu, který/-á by měl mít zájem o technologické zajišťování výroby, nastavování či optimalizaci výrobních procesů.

Umožníme Vám kariérní růst!

Vaše hlavní zodpovědnosti budou:
- Validace technické specifikace u nově zaváděných výrobků
- Přípravu a nastavení výrobních procesů u nových produktů
- Zavedení nových výrobních procesů – technologií
- Kontrola výrobních procesů – zavádění systémů proti chybám
- Zvyšování efektivnosti výrobních procesů

Požadavky

- SŠ / VŠ vzdělání: strojní, elektrotechnické či mechatronické
- Znalost anglického na úrovni B1
- Relevantní praxe ve výrobní společnosti velkou výhodou
- Pokročilá znalost MS Office
- Vhodné také pro absolventy

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek