Vložit inzerát

BOZP SPECIALISTA | AŽ 80 000 KČ

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

Zkušení bezpečáci pozor! Mám tu jednu fajn pracovní příležitost! Minimum úrazů, mimořádných událostí, to je to, oč tu běží. Do výrobní společnosti hledáme BOZP Specialistu, který už má něco za sebou a ví, jak to ve výrobě chodí.

Nečekejte automotive s jejich přísnou legislativou, tady je to trochu z jiného soudku :)
* BOZP a PO ve výrobním procesu - hlavně bezpečně! :)
* Příprava podkladů a zpráv o nedostatcích, analýza rizik, prevence
* Pracovní úrazy - to nechceme! Minimalizace, vyšetření a vyhodnocování příčin
* Školení zaměstnanců v provozu
* Nové výrobní postupy - zajištění, aby bylo v ohledu BOZP vše v pořádku
* Reporty pro státní správu, vedení společnosti, interní audit a kontrola

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* Praxe na obdobné pozici
* Znalost prostředí výrobní firmy
* AJ na úrovni min. B1 (denní komunikace)
* OZO certifikát podmínkou

Místo pracoviště

Kraj Vysočina

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek