Vložit inzerát

BOZP SPECIALISTA | JUNIOR

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

Bezpečnost práce na prvním místě! Minimum úrazů, mimořádných událostí, to je to, oč tu běží. Můžeš nabídnout praxi z výrobní společnosti? BOZP, PO Ti není cizí? Jsi vlastníkem OZO certifikátu? Toužíš po kariérním posunu, změně?

Chceš se stát BOZP SPECIALISTOU výrobní společnosti s krásným produktem?
* BOZP a PO ve výrobním procesu - hlavně bezpečně! :)
* Příprava podkladů a zpráv o nedostatcích, analýza rizik, prevence
* Pracovní úrazy - to nechceme! Minimalizace, vyšetření a vyhodnocování příčin
* Školení zaměstnanců v provozu
* Nové výrobní postupy - zajištění, aby bylo v ohledu BOZP vše v pořádku
* Reporty pro státní správu, vedení společnosti, interní audit a kontrola

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* Praxe na obdobné pozici
* Znalost prostředí výrobní firmy
* AJ na úrovni min. B1 (denní komunikace)
* OZO certifikát podmínkou

Místo pracoviště

Kraj Vysočina

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek